Omschrijving
Landelijk en vrijstaand wonen binnen de ring A10 Amsterdam!
Voor iedereen die dacht dat het onmogelijk was, in Amsterdam, binnen de ring en op een stuk eigen grond van ruim 500m2 aan sierwater, staat deze oerdegelijk gebouwde vrijstaande woning met vrijstaand bijgebouw.
Oorspronkelijk gebouwd in 1980 en dus voorzien van een degelijke fundering, een begane grondvloer in beton, spouwmuren etc. Veel modernisering heeft er na de bouw echter niet plaatsgevonden dus je eigen smaak toevoegen is nog wel nodig.
Het gevoel dat je midden in Amsterdam-Noord op een dorps stukje woont is slechts een van de verrassende aspecten van dit niet-alledaagse huis. De woning is uitstekend gelegen, binnen de ring van Amsterdam in het populaire Oostzanerwerf, tussen de bruisende NDSM-werf, het prachtige natuur- en recreatiegebied Het Twiske en Kadoelen. Met slechts 10 minuten fietsen sta je op de NDSM-werf. Vanaf hier gaan ponten naar het Centraal Station Amsterdam, naar de Westerdoksdijk en naar de Houthaven. In minder dan 5 minuten fiets je naar het recreatiegebied Het Twiske, waar je kunt genieten van de rust, sport mogelijkheden en de prachtige natuur. In de directe omgeving zijn er op loopafstand diverse winkels, supermarkten, scholen en openbaar vervoer (voor de deur). Er is ruim voldoende parkeermogelijkheid op eigen terrein dus als straks betaald parkeren wordt ingevoerd, geen last!
Mede door de aanwezigheid van het bijgebouw met verdieping is de woning uitermate geschikt voor verschillende invullingen zoals bijv. een Bed en Breakfast, kantoor aan huis, praktijk aan huis, mantelzorg en thuis wonende oudere jongeren.
Plan met ons een bezichtiging en laat je verrassen door dit bijzondere- en vooral uitstekend gebouwde huis met prachtige tuin.
Indeling
Begane grond: entree aan de voorzijde met een ruime, statige hal en trapopgang. Er is toegang tot een toilet, een ruime en gelijkvloerse werk/slaapkamer, de woonkamer met open haard en dubbele deuren naar de veranda. De gedateerde maar nette half open keuken aan de achterzijde is in een hoek opgesteld en voorzien van diverse apparatuur. Vanuit de keuken is toegang tot een lekker ruime, praktische en betegeld bijkeuken met o.a. witgoedaansluitingen, opstelling van de c.v. ketel en toegang tot de achtertuin.
De perfecte tuin is meer dan ruim genoeg, zelfs als de woning wordt uitgebouwd. Door het overstekende dak met korbelen is een onderheide veranda ontstaan. Ideaal voor de zwoele zomeravond met een hapje en een drankje. Het buitje deert ons niet, we blijven gewoon buiten zitten. In deze tuin, omgeven door rust en vogelgeluiden, is het niet voor te stellen dat je binnen de ringweg van Amsterdam woont.
Eerste verdieping: ruime overloop met zicht tot in de nok van het huis. Er zijn momenteel drie ruime slaapkamers met veel vaste kastruimte maar in de originele situatie waren er 4 slaapkamers. De scheidingswand is zo weer teruggeplaatst. Door het ontbreken van plafonds is er zicht tot in de nok van het huis, wat het gevoel voor ruimte nog bevorderd.
Vrijstaand bijgebouw
De volledig in steen opgetrokken multifunctionele ruimte is voorzien van een begane grond en eerste etage. Momenteel is alles in gebruik als schuur en berging maar dit degelijke casco is redelijk eenvoudig om te vormen tot praktijkruimte, logeren etc.
Bijzonderheden:
- bouwjaar 1980
- perceel 501 m2;
- eigen grond (voormalig gemeente Oostzaan);
- centrale verwarming middels hete lucht verwarming;
- praktijk aan huis mogelijk;
- ruime living met open haard;
- aan water gelegen;
- eigen grond.
Toon volledige omschrijving »