Omschrijving
Eindelijk weer een goed onderhouden eengezinswoning met garage in het centrum van Oostzaan met alle benodigde voorzieningen zoals winkels en horeca. Wat ook leuk is aan de ligging van de woning is het open vaarwater aan het eind van de straat waar men kan vissen en varen.
Deze woning biedt voor eenieder wat wils, voor gezinnen met kinderen zijn er 3 slaapkamers, thuiswerkers hebben ook voldoende ruimte, tuinliefhebbers kunnen voor en achter de woning hun hart ophalen en voor de knutselaars, verzamelaars of mensen met een oldtimer is de garage een geweldige plek om hun hart op te halen.
De woning is gelegen in het centrum van Oostzaan op een steenworp afstand van recreatiegebied het Twiske, scholen, winkels, horeca, sportverenigingen en de snelweg waardoor Zaandam, Amsterdam, Alkmaar, Purmerend en Hoorn goed bereikbaar zijn.
Door de ligging nabij open vaarwater is het ook mogelijk met de boot de wijde wereld in te gaan.
INDELING:
Begane grond: via de entree komt u in de ruime hal met daar de meterkast, het geheel betegelde toilet met fontein, de trapopgang naar de eerste verdieping en de toegang tot de woonkamer.
De doorzonkamer is licht en ruim en op de vloer ligt, net als in de hal en de keuken een PVC-vloer. De half open keuken is voorzien van een keukenblok in een L-vorm met een natuurstenen blad en ingebouwde apparatuur zoals een keramische kookplaat, een RVS-afzuigkap en een vaatwasser. Een tweede keukenunit zorgt voor extra bergruimte en herbergt de RVS-oven en de RVS-magnetron. Warm water wordt verzorgd via een elektrisch boiler.
Via de keuken is de tuin bereikbaar. Deze is ruim en verzorgd met aan het eind van de tuin de garage. Voor de garage is er een mogelijkheid om een auto te parkeren.
1e verdieping: de overloop geeft toegang tot 2 slaapkamers namelijk een grote ouderslaapkamer aan de achterzijde en een tweede slaapkamer aan de voorzijde. Uiteraard ontbreekt de badkamer niet. Deze is geheel betegeld, voorzien van een bad, een douche met cabine, een vaste wastafel, een tweede toilet en een designradiator. Tot slot is er nog een aparte wasruimte met de aansluitingen voor de wasmachine en de droger.
2e verdieping: via een overloop met dakkapel en de Cv-opstelling komt u in de grote 4e slaapkamer. De 4e slaapkamer is royaal, mede door de aanwezige dakkapel met rolluik. Handig is ook de vaste wastafel en de bergruimte achter de knieschotten.
Wilt u een woning met garage op een leuke locatie, grijp dan uw kans.
BIJZONDERHEDEN:
- Gebruikersoppervlakte: 109m², garage: 16m²,
- Inhoud: 364m³;
- Perceeloppervlakte: 146m²;
- Bouwjaar woning: 1968;
Alle kenmerken »